SLO TOURS

m

Za vas poiščemo najboljše destinacije,
ponudnike turističnih storitev. Preverite naš program aktualnih izletov in potovanj za člane AMZS.
Razumeti turizem pomeni razumeti ljudi.
Doživite z nami več, vaša ekipa Slo Tours.

Novice
Sledi nam
GOR -

Zavarovanja pri Slo Tours

Slo Tours v programih izletov in potovanj zagotavlja visoke standarde varnosti. Ob pripravi programov izletov, izbiramo izkušene in preverjene izvajalce z bogatimi znanji in dolgoletnimi izkušnjami. Vse aktivnosti so načrtovane tako, da se izvajajo varno za udeležence izletov in potovanj. Ne glede na previdnost in skrbnost pri načrtovanju programov se vsem nevarnostim, ravnanj tretjih oseb ne da izogniti, niti jih ni mogoče vnaprej predvideti.

V Slo Tours smo zato postavili visoke standarde nezgodnih zavarovanji in zdravstvene asistence za potovanja v tujino v sodelovanju z našo partnersko zavarovalnico Adriatic Slovenica. Želimo, da se na nova raziskovanja in potovanja podajate brez skrbi ali dodatnih stroškov.

Zato smo ob osnovnem zavarovanju, v vse izlete po programu Slo Tours, vključili tudi dodatna nezgodna zavarovanja z štirimi kritji. V programih potovanj v tujino, smo v osnovno ponudbo že vključili  zavarovanja z asistenco v tujini, ki krije vse nastale stroške zdravljenja in drugih storitev v tujini. Zavarovanja z asistenco v tujini vključuje kar 18 zavarovalnih kritij. 

V vse programe izletov smo vključili nezgodno zavarovanje smrti zaradi nezgode, trajne invalidnosti, dnevnega nadomestila za zdravljenje v bolnišnici zaradi nezgode in stroške zdravljenja zaradi nezgode. Za izlete in potovanja v tujino smo vključili od medicinske oskrbe, nujne prevoze tudi v domovino in vsa preostala kritja po sistemu Tujina AS.

Nezgodna zavarovanja in zavarovanja z asistenco po zavarovalnih pogojih TUJINA AS in TUJINA AS plus so pomemben element zagotavljanja najvišjih standardov, ki jih želimo zagotoviti našim gostom.

Nezgodna zavarovanja, ki vključujejo nadomestila za primer smrti, invalidnosti, dnevno nadomestilo za zdravljenje v bolnišnici zaradi nezgode in stroški zdravljenja zaradi nezgode se prilagajajo vrsti potovanja. V primeru vključenosti adrenalinskih športov in drugih rizičnih aktivnosti, se sklepajo dodatna zavarovanja s posebnimi premijami.

Zavarovanja z asistenco pod pogoji TUJINA AS in TUJINA AS PLUS zajemajo:

 

TUJINA ASTUJINA AS PLUS
Zavarovalna vsota v EURZavarovalna vsota v EUR
25.000
1.000**
50.000
2.000**
100.000
3.000**
Kritja25.000
1.000**
50.000
2.000**
100.000
3.000**
Medicinska oskrba in obisk zdravnika
Zdravljenje
Zdravila in zdravniški pripomočki
100200300Nujne zobozdravstvene storitve100200300
Prevoz do najbližje bolnišnice ali klinike in nazaj
Prevoz v domovino
Prevoz in bivanje za osebo, ki ostane v spremstvu zavarovanca
Spremstvo in prevoz mladoletnega otroka
vozovnicavozovnicavozovnicaPrevoz družinskega članavozovnicavozovnicavozovnica
Prevoz posmrtnih ostankov v domovino zavarovanca
Povratek v primeru smrti družinskega člana
Preklic leta100150250
Izguba/kraja prtljage300500800
Zamuda prtljage/leta100150200
Izguba/kraja osebnih dokumentov100150200
Predujem varščine2.0004.0006.000
Nujno nakazilo denarja2.0003.0004.000
Organizacija storitev ob spremembi bivanja v tujini

Vaše mnenje in izkušnje